Projektant Instalacji Elektrycznych

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji elektrycznych stacji energetycznych SN/nn
  • Opracowanie projektów Budowlanych oraz Wykonawczych
  • Uzgadnianie dokumentacji z operatorami OSD
  • Koordynacja projektów międzybranżowych
  • Weryfikacja danych wejściowych z innych branż
  • Weryfikacja projektów zewnętrznych oraz wymagań zawartych w opisach przedmiotu zamówienia
  • Udział w naradach koordynacyjnych
  • Wsparcie procesów realizacyjnych
  • Wsparcie działu przygotowania ofert

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne zbliżone profilem do wskazanego stanowiska
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń (elektryczne) – nie jest to warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu Microsoft Office – Word, Excel
  • Znajomość programów do projektowania (np. AutoCad, Bricscad)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań: sumienność, terminowość, dokładność

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych

To oferujemy

  • Praca w pełnym wymiarze godzin – etat
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Wszystkie niezbędne materiały do pracy
  • Rozwój zawodowy i praca przy realizacji dużych obiektów kubaturowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

spotkania integracyjne

brak dress code'u

program rekomendacji pracowników

możliwośc uzyskania uprawnień

O nas

MAAT4 Sp. z o.o. to firma technologiczna, działająca w obszarach inteligentnych instalacji budynkowych, elektroenergetyki, systemów ochrony pożarowej, zintegrowanych systemów bezpieczeństwa oraz teleinformatyki. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania oraz zapewniamy serwis i utrzymanie. Posiadamy doświadczony zespół menedżerów i pracowników z ponad 20 letnim stażem, którzy zrealizowali kilkaset projektów w całej Polsce. Prezentujemy wysoką specjalizację i unikatowe know-how technologiczne. Sprawnie integrujemy rozwiązania infrastrukturalne z informatycznymi.

Typ umowy

umowa o pracę, kontrakt b2b

Lokalizacja

Warszawa, mazowieckie