Kierownik Projektów Fotowoltaicznych

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, kontrolowanie i zarządzanie realizacją powierzonych projektów z założonym harmonogramem, zakresem oraz budżetem
  • Odpowiedzialność za wynik i utrzymanie marży na projekcie
  • Prognozowanie kosztów, kontrola i zarządzanie wydatkami w projekcie, fakturowanie klientów
  • Raportowanie postępów prac oraz wyników finansowych
  • Planowanie zasobów niezbędnych do realizacji projektu
  • Podejmowanie kluczowych decyzji technicznych, monitorowanie i koordynacja podwykonawców, bezpośredni nadzór nad zleconymi pracami
  • Negocjacje oraz reprezentowanie firmy w rozmowach z klientem
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne zbliżone profilem do wskazanego stanowiska
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu Microsoft Office – Word, Excel
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań: sumienność, terminowość, dokładność
  • Gotowość do delegacji służbowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu/wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych
  • Ukończone szkolenia zbliżone profilem do zakresu pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w projektach instalacji dużych budynków kubaturowych
  • Doświadczenie w projektach instalacji niskoprądowych i automatyki

To oferujemy

  • Praca w pełnym wymiarze godzin – etat
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Wszystkie niezbędne materiały do pracy
  • Samochód służbowy
  • Rozwój zawodowy i praca przy realizacji dużych obiektów kubaturowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

spotkania integracyjne

brak dress code'u

program rekomendacji pracowników

możliwośc uzyskania uprawnień

O nas

MAAT4 Sp. z o.o. to firma technologiczna, działająca w obszarach inteligentnych instalacji budynkowych, elektroenergetyki, systemów ochrony pożarowej, zintegrowanych systemów bezpieczeństwa oraz teleinformatyki. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania oraz zapewniamy serwis i utrzymanie. Posiadamy doświadczony zespół menedżerów i pracowników z ponad 20 letnim stażem, którzy zrealizowali kilkaset projektów w całej Polsce. Prezentujemy wysoką specjalizację i unikatowe know-how technologiczne. Sprawnie integrujemy rozwiązania infrastrukturalne z informatycznymi.

Typ umowy

umowa o pracę, kontrakt b2b

Lokalizacja

Warszawa, mazowieckie