Inżynier Budowy – Instalacje Elektryczne

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad wykonywaniem prac instalacyjnych
  • Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie realizacji prac podwykonawców zgodnie z projektem
  • Udział w naradach koordynacyjnych z Zamawiającym
  • Kontrola oraz dokumentowanie jakości realizowanego projektu
  • Porządkowanie i archiwizacja dokumentacji odbiorowej oraz powykonawczej
  • Udział w odbiorach inspektorskich

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie branży elektrycznej
  • Znajomość rozwiązań systemowych
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań: sumienność, terminowość, dokładność
  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office

Mile widziane:

  • Znajomość programów CAD (autocad, bricscad)
  • Znajomość programów BIM (revit)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia dostosowana do możliwości pracownika (student-zlecenie/etat)
  • Wszystkie niezbędne materiały do pracy
  • Możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych
  • Rozwój zawodowy i praca przy realizacji dużych obiektów kubaturowych
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Benefity

dofinansowanie zajęć sportowych

prywatna opieka medyczna

dofinansowanie szkoleń i kursów

spotkania integracyjne

brak dress code'u

program rekomendacji pracowników

możliwośc uzyskania uprawnień

O nas

MAAT4 Sp. z o.o. to firma technologiczna, działająca w obszarach inteligentnych instalacji budynkowych, elektroenergetyki, systemów ochrony pożarowej, zintegrowanych systemów bezpieczeństwa oraz teleinformatyki. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania oraz zapewniamy serwis i utrzymanie. Posiadamy doświadczony zespół menedżerów i pracowników z ponad 20 letnim stażem, którzy zrealizowali kilkaset projektów w całej Polsce. Prezentujemy wysoką specjalizację i unikatowe know-how technologiczne. Sprawnie integrujemy rozwiązania infrastrukturalne z informatycznymi.

Typ umowy

umowa o pracę, kontrakt b2b

Lokalizacja

Łomża, podlaskie