Warning: Use of undefined constant is_single - assumed 'is_single' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /autoinstalator/wordpressplus/wp-content/themes/maat4/index.php on line 18

Maat4 zmodernizuje Kampus Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

WUM - realizacje MAAT4

W ramach konsorcjum Maat4 Sp. z o.o., „Elar – Sk” Sp. z o.o. oraz 3 Pro Sp. z o.o. podpisaliśmy umowę na wykonanie rozbudowy i modernizacji systemu telewizji dozorowej w budynku Rektoratu oraz na parkingu przy budynkach Centrum Dydaktycznego i Centrum Biblioteczno – Informacyjnego oraz wykonanie systemu sygnalizacji pożarowej w budynku Rektoratu.

Warszawski Uniwersytet Medyczny jest jedną z najstarszych i największych uczelni medycznych w Polsce. Na rozległym terenie Kampusu WUM ulokowane są budynki: Rektoratu, Centrum Dydaktyczne, Centrum Biblioteczno-Informacyjne, Centrum Badań Przedklinicznych i Technologii, gmach Wydziału Farmaceutycznego, Centralny Szpital Kliniczny, Szpital Pediatryczny oraz Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne. Budynki Kampusu wyposażone są w najnowocześniejsze systemy ochrony pożarowej oraz zintegrowane systemy bezpieczeństwa.

W ramach umowy Maat4 odpowiada za wsparcie techniczne w rozbudowie i modernizacji systemu telewizji dozorowej na terenie Kampusu oraz budynku Rektoratu oraz świadczy wsparcie w uruchomieniu systemu sygnalizacji pożarowej w budynku Rektoratu oraz podłączenie systemów przeciwpożarowych do stacji monitorowania systemów pożarowych.

Zakończenie prac planowane jest w Q4 2017 r.

WUM - realizacje MAAT4

Czerwiec 9th, 2017

Posted In: Aktualności