Warning: Use of undefined constant is_single - assumed 'is_single' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /autoinstalator/wordpressplus/wp-content/themes/maat4/index.php on line 18

Maat4 w Budynku Centrum Rehabilitacji Szpitala Specjalistycznego w Radomiu

Maat4 podpisał umowę z Erekta Budownictwo Specjalistyczne na wykonanie instalacji teletechnicznych oraz BMS dla Budynku Centrum Rehabilitacji Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Centrum Rehabilitacji będzie znajdować się w wyremontowanym dawnym pawilonie ginekologiczno-położniczym, który dodatkowo zostanie rozbudowany o nowe, sześciopiętrowe skrzydło. Do nowego obiektu zostaną przeniesione oddziały rehabilitacyjne i Zakład Rehabilitacji. W Centrum będzie znajdowało się wszystko to, co niezbędne do prowadzenia nowoczesnej rehabilitacji medycznej jak również znajdą się w nim poradnie specjalistyczne, m.in. rehabilitacyjna, chirurgiczna, ortopedyczna, neurologiczna, pracownie diagnostyczne m.in. RTG i USG oraz gabinety lekarskie, zabiegowe i terapeutyczne. Zakres inwestycji obejmuje także zagospodarowanie terenów wokół. Planowana jest budowa terenu rekreacyjno-rehabilitacyjnego dla pacjentów, dróg wewnętrznych i miejsc parkingowych oraz remont tunelu między Centrum Rehabilitacji a budynkiem szpitala.

Maat4 wykona w ramach instalacji teletechnicznych m.in.: instalację systemu wykrywania pożaru, oddymiania grawitacyjnego, dźwiękowego systemu ostrzegania, systemu kolejkowego, interkomów i systemu RTV/SAT oraz systemu monitoringu wizyjnego, zintegrowanego systemu kontroli dostępu i systemu sygnalizacji i włamania. Z kolei w ramach instalacji elektrycznych maat4 wykona m.in. rozdzielnicę główną i obiektowe, instalację oświetlenia podstawowego i awaryjnego, trasy kablowe, instalację kabli i przewodów, odgromowa i uziemiająca, oświetlenia zewnętrznego, zasilenie budynku socjalno-biurowego i szlabanu.

Planowane zakończenie prac – Q3 2020.

Maj 10th, 2019

Posted In: Aktualności