Aktualności

17.10
2018

Paweł Jaguś uczestnikiem debaty Europejskiego Kongresu [...]

Prezes Zarządu Maat4 – Paweł Jaguś uczestniczy w debacie podczas najważniejszego wydarzenia dla firm z sektora MŚP – Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Spotkanie odbywa się w dniach 17 – 19 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw. Panel dyskusyjny, w którym uczestniczy przedstawiciel naszego Zarządu podejmuje temat barier komunikacyjnych i różnic kulturowych w biznesie. Temat jest interesujący, bowiem umiejętnie prowadzona komunikacja wewnątrz firmy, komunikacja z Klientami oraz partnerami biznesowymi odgrywa ważną rolę w budowaniu wizerunku każdego przedsiębiorstwa. W debacie uczestniczą zarówno osoby ze świata nauki, jak i biznesu. To niezwykle dobre połączenie, aby wypracować wartościowe konkluzje.

25.06
2018

Dom Mikołaja Kopernika otwarty dla zwiedzających !

Wystawa została zrealizowana przez MAAT4 wspólnie ze spółką Expo Factor, należącą do grupy kapitałowej FACTOR. Muzeum mieści się w dwóch gotyckich kamienicach kupieckich, z których jedna jest uznawana za miejsce narodzin wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika. Aranżacja utrzymana jest w konwencji historycznej, nawiązującej do przełomu wieku XV i XVI. Więcej informacji w zrealizowanych kontraktach – zakładka REALIZACJE

30.05
2018

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Asystenta Inżyniera[...]

Firma MAAT4 dynamicznie się rozwija, dlatego poszukujemy studentów wydziału elektrycznego na stanowisko Asystent Inżyniera Budowy ds. Instalacji Teletechnicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

 • Uczestnictwo w procesie realizacyjnym inwestycji w zakresie instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych
 • Nadzorowanie wykonywanych prac na placu budowy
 • Koordynacja prac międzybranżowych

Wymagania:

 • Znajomość pakietu MS Office
 • Znajomość programu AutoCAD
 • Ogólnej wiedzy z zakresu systemów i urządzeń teletechnicznych oraz elektrycznych
 • Dyspozycyjność minimum trzy dni w tygodniu

Oferujemy:

 • Elastyczny czas pracy
 • Możliwość wypełnienia książki praktyki budowlanej
 • Przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie
 • Możliwość pozyskiwania wiedzy specjalistycznej i rozwoju zawodowego

Jeżeli chcesz się stać częścią naszego doświadczonego zespołu, prosimy o przesłanie CV na adres:
maat4@wordpress1932143.home.pl

 

26.04
2018

MAAT4 na targach zabezpieczeń SECUREX w Poznaniu

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży zabezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej. Uczestniczyliśmy w targach wspólnie z naszym partnerem technologicznym w zakresie systemów zabezpieczeń – firmy AxxonSoft. Podczas czterech dni targów prezentowaliśmy zwiedzającym zintegrowany system bezpieczeństwa na przykładzie dużego obiektu w trakcie realizacji oraz mieliśmy okazję przedstawienia swojej oferty wśród najlepszych przedstawicieli branży zabezpieczeń.

26.04
2018

MAAT4 otrzymał certyfikat partnerski Schneider Electric[...]

Podczas tegorocznego spotkania partnerów Schneider Electric Polska, firma MAAT4 otrzymała certyfikat autoryzowanego partnera w zakresie integracji systemów budynkowych. W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia podsumowano współpracę z firmami partnerskimi oraz zaprezentowano plany rozwoju Schneider Electric na kolejny rok. Certyfikat autoryzacyjny jest potwierdzeniem wysokich kompetencji pracowników MAAT4 z technologii automatyki budynkowej oraz efektywnej współpracy przy kontraktach, które spółka zrealizowała w ostatnim czasie.